Еден момент ве молам...

Opel

Детали

Година

2007

Состојба

Половни

Категорија

Автомобил

Прва регистрација

Регистрација

do_not_disturb_alt

Тркала

do_not_disturb_alt

Верзија

do_not_disturb_alt

Седишта

5

Боја-внатрешна

Сива

Тапацир

do_not_disturb_alt

Боја

do_not_disturb_alt

Врати

do_not_disturb_alt

Каросерија

Комбиња

Гориво

Дизел

Километри

180000 KM

Потрошувачка на гориво

do_not_disturb_alt

Мотор

do_not_disturb_alt

Менувач

Aвтоматски

Moќност

do_not_disturb_alt

Додатоци

Bluetooth

CD Player

Parking Sensors

Navigation System

Опис

Opel Combo -1.3 Cdti

Информации

4500МКД
Aвтоматски - 180000 Km
Opel Opel

Опис

AutoPlac Ferna

Nov 7, 2023