Еден момент ве молам...

Volkswagen

Детали

Година

2009

Состојба

Половни

Категорија

Автомобил

Прва регистрација

Регистрација

do_not_disturb_alt

Тркала

do_not_disturb_alt

Верзија

do_not_disturb_alt

Седишта

5

Боја-внатрешна

Црна

Тапацир

do_not_disturb_alt

Боја

Црна

Врати

4/5

Каросерија

do_not_disturb_alt

Гориво

Дизел

Километри

238000 KM

Потрошувачка на гориво

do_not_disturb_alt

Мотор

do_not_disturb_alt

Менувач


Рачен

Moќност

do_not_disturb_alt

Додатоци

Bluetooth

CD Player

Parking Sensors

Navigation System

Sports suspension

MP3 interface

Опис

-Golf 6 2.0 tdi 110 PS

Информации

7900МКД
Рачен - 238000 Km
Volkswagen Golf

Опис

AutoPlac Ferna

Nov 7, 2023