Еден момент ве молам...

Volkswagen

Детали

Година

2010

Состојба

Половни

Категорија

Автомобил

Прва регистрација

Регистрација

Македонска

Тркала

4x4

Верзија

do_not_disturb_alt

Седишта

5

Боја-внатрешна

Црна

Тапацир

do_not_disturb_alt

Боја

Сива

Врати

4/5

Каросерија

Други

Гориво

Дизел

Километри

160000 KM

Потрошувачка на гориво

do_not_disturb_alt

Мотор

do_not_disturb_alt

Менувач

Aвтоматски

Moќност

do_not_disturb_alt

Додатоци

Bluetooth

CD Player

Parking Sensors

Navigation System

Head-up display

Alloy Wheels

Electric side mirror

Panoramic roof

Central locking

Sports suspension

MP3 interface

Опис

VW PASSAT BLUEMOTION 2.0TDI DSG F1 Reg 10/10/2024 Zelen karton, voziloto e vo perfektna sostoja bez mana!!! 11800 Eur samo kes!!! Eur Tel 072 255 300

Информации

11800МКД
Aвтоматски - 160000 Km
Volkswagen Passat

Опис

Aerodrom

Nov 16, 2023